25.5.2016 od 18 hod – Mylná predstava o spriaznení duší a Diagram vzťahov

Milí priatelia,
Lighthouse club 25.5.2016 privíta  ANDREW BARNSA, medzinárodne uznávaného kouča v oblasti vzťahov, sexuality a bodyworku (práca s telom).

Tento intenzívny seminár vychádza z knihy Relationship Tantra („Tantra vzťahov“) a ponúkne vám podstatné informácie, ktoré môžete okamžite využiť k prehĺbeniu vašej lásky, sexuality a vzťahov. Veľmi pravdepodobne si odnesiete nový pohľad na dynamiku vzťahov a partnerstva a uvedomíte si, čo je vo vašom vzťahu dôležité zmeniť, aby sa skvalitnil a prehĺbil. Tiež môžete dostať vhľady do situácií, kedy sa vám nedarí partnera nájsť či partnerstvo udržať. Seminár ide priamo k podstate vzťahov a fungovaniu sexuality na podvedomej úrovni.

Do každého vzťahu a situácie v našich životoch vnášame svoje minulé skúsenosti a významy, ktoré s nimi máme spojené. Táto vedomá aj nevedomá minulosť môže ovplyvniť, ak nie priamo riadiť naše vzťahy s priateľmi, rodinou a sexuálnymi partnermi /milencami. Aby boli naše vzťahy ozajstné, musíme si uvedomiť naše staré vzorce a strachy a pochopiť ako ovplyvňujú naše súčasné chovanie. Andrew ponúka porozumenie najobvyklejších schém vo vzťahoch: opustenie vs. závislosť a ponúka nástroje pre vedomú komunikáciu, lásku, sexualitu a vzťahy.

Seminár pomáha
• Vytvárať a pestovať ozajstnejšie vzťahy s rodinou , priateľmi a sexuálnymi partnermi
• Porozumieť tomu, prečo vo vzťahoch stále opakujeme nefungujúce vzorce
• Rozpoznať svoju vnútornú pravdu a nebyť uväznený v minulosti
• Porozumieť prirodzenému plynutiu sexuálnej energie v priebehu posvätného spojenia
• Vytvárať harmóniu poznaním dynamiky medzi ženami a mužmi
• Zistiť, čo spúšťa reakcie strachu vo vzťahoch a ako sa nenechať zviesť k týmto reakciám
• Cítiť sa viac sebavedomo a prijímať samého seba práve takého, akí sme
• Vyliečiť svoje emocionálne zranenia
• Prežívať zdravé a naplňujúce vzťahy
• Byť vo svojej plnej ženskej či mužskej sile
• Prehĺbiť intimitu v sexuálnych vzťahoch

Organizačné informácie:
Seminár bude v angličtine s prekladom do slovenčiny. Je určený pre ženy aj mužov.

Termín: 25.5.2016, 18.00 – 22.00
Cena: 29 EUR (v cene malé občerstvenie)
Miesto: Lighthouse club, budova BALAKOVO 1.posch., Paulínska 20, Trnava
Registrácie: marketing@lighthouseclub.sk
V prípade záujmu sa môžete ešte zaregistrovať, uvoľnilo sa 1 miesto.

Retreat prvýkrát na Slovensku

Na seminár bude nadväzovať retreat „Tantrické odzbrojovanie tela“, ktorý sa prvýkrát uskutoční na Slovensku v dňoch 26.5. – 29.5. v Ružomberku. Viac informácií na www.andrewbarnes.sk

Kto je Andrew Barnes?

ANDREW BARNES je medzinárodne uznávaný kouč v oblasti tantrického milovania, vzťahoch a energetického orgazmu. Je sexuológ, rečník, majster bodyworku (práca s telom) a autor kníh „Heart of the Flower“ (Srdce kvetu) a „Relationship Tantra“ (Tantrický vzťah).

Vyvinul  techniku „Tantrické odzbrojovanie tela“ a posledných niekoľko rokov organizuje kurzy po celom svete v tomto populárnom obore.  Za jeho roky pôsobenia navštívil množstvo krajín kde prednášal a pracoval: Austrália, Bali, Belgicko, Dánsko, Ekvádor, Anglicko, Estónsko, Fidži, Nemecko, Guatemala, Írsko, Izrael, Jersey, Holandsko, Nový Zéland, Nórsko, Poľsko, Rusko, Škótsko, Južná Afrika, Švajčiarsko, Thajsko, USA. Vytvoril Medzinárodný koučovací program tantrických vzťahov a sexuality. Školí ľudí po celom svete a vedie jednotlivcov i páry.

Andrew nás celosvetovo vyzýva, aby sme prenikli za hranice bežného vnímania životných skúseností a pochopenia konceptu Tantrického sexu. Čerpá z jeho širokých skúseností zahrňujúcich Tantrickú a Zdravotnú vedu. Taktiež prináša výrazné povedomie, zrozumiteľnosť a prístupnosť k širokej škále tém ako sú: sexualita, vzťahy, láska, komunikácia, vzorce chovania, nadanie, zdravie a hojnosť. Jeho pohľady zdieľa s citlivosťou, láskou a taktiež s trochou humoru.

Andrew podporuje ľudí, aby sa stali viac vedomí v psychológii vzťahov a sexuality a toho, aký majú vplyv na našu schopnosť milovať bez strachu. Ako je možné zmeniť vibračnú frekvenciu tela a ako môžeme využiť našu sexuálnu energiu na duchovnú platformu pre rast vedomia a vytvárania hojnosti. Je popredným odborníkom zaoberajúcim sa ženskou sexualitou, rešpektovaný medzi jeho spolupracovníkmi pre jeho odborné znalosti a zručnosti, na základe rozsiahlych štúdií a skúseností v tantrických praktikách, bodyworku a filozofie sexuality.

Andrew pomáha vytvoriť hnutie ktoré bude rásť  v súlade s jeho učením o duchovnom raste, vedomých vzťahoch a sexualite.  ’’Žiť z našich sŕdc, vzdať sa toho, čo si myslíme, že vieme oslavovať naše telá a našu sexualitu bez hanby je naše prvoradé právo od narodenia. Toto je začiatok pravej cesty slobody, pozdvihnutia vedomia a odhodenia spoločenských pravidiel, ktoré nás všetkých zväzujú v obmedzenom vnímaní skúsenosti a potešenia. ’’

Andrew má niekoľko diplomov z rôznych odborov práce s telom, energetického liečenia a magisterský titul z Univerzity v Sydney v odbore sexuálneho zdravia. Avšak, on priraďuje jeho najväčšie vzdelanie životu a životným skúsenostiam, múdrosti a vedeniu jeho mnohých mentorov a učiteľov, ktorých mal po celom svete od roku 1993. Títo muži a ženy obohatili jeho cestu, vyzývali ho k rozšíreniu vlastných hraníc nespočetnými spôsobmi. Andrew teraz podporuje ostatných, ktorí chcú nájsť  vnútornú pravdu a zažiť dynamickú transformáciu vo svojich vlastných životoch.

 

 

Zanechajte nám svoje myšlienky