DEMO DEŇ KALIGRAFICKEJ JÓGY

Pozývame Vás na deň otvorených dverí KALIGRAFICKÉHO ZDRAVIA.  Táto technika je spojením cvičení Tai Chi, Qi kong, Indickej yógy, Čínskej kaligrafie.

Cvičenie je  vhodné pre všetkých, ktorý hľadajú techniku na psychohygienu v dôsledku vysokého stresu, pracovnej vyťaženosti, rýchleho životného tempa, chôrob pohybového, obehového, vylučovacieho a nervového systému.

Vstup je bezplatný. Rezervácia je nutná najneskôr 48 hodín pred začatím workshopu.

Rezervácie telefonicky na recepcii LIGHTHOUSE CLUBU na čísle 0905345888 v čase od 8 hod do 11 hod a od 15 hod do 20 hod. Po ukončení cvičenia bude malé posedenie z občerstvením a zazdielaním pocitov z cvičenia v skupine.

Budete mať sami možnosť vyskúšať učinok tohto cvičenia na svojom fyzickom i energetickom tele. Iba vlastná skúsenosť dáva človeku nielen informáciu, ale aj emóciu, ktorú si v sebe  „zapisuje“.

Teším sa na Vás

Martina

Milí priatelia, Kráčam cestou svojho života, žijem svoje príbehy. Niekedy hore a niekedy dolu. S prichádzajúcim vekom stále viac chápem, že extrémy vyčerpávajú a posúvam sa k svojmu stredu. Posúvam sa k pokojnejšiemu žitiu, ktoré ma viac vyživuje. Mením spôsob trávania času, aktivity, ľudí. Urobila som v živote zmeny, aby som zistila, čo ku mne patrí a čo nie je

Zanechajte nám svoje myšlienky