Joga pre zdravie

“Život začína na konci našej komfortnej zóny.” Dovoľte si z nej vystúpiť, dôverujte sebe a svojmu telu. Objavíte nový rozmer žitia.

Naše telo sme dostali darom, aby sme ho používali a mali radi.
Veľa ľudí začína s cvičením jogy až vo chvíli, keď sa objaví zdravotný problém. Mnoho z nás takto postupne objavuje,  že joga je cestou k celistvému  zdraviu, aj keď nie tou rýchlou a pohodlnou, ale oveľa dlhodobejšou  a príjemnejšou.
Je to cesta na celý život.

Cieľom našej spoločnej cesty,  na hodinách “Joga pre zdravie” bude postupné uvoľňovanie stuhnutých častí celého tela, od chodidiel cez nohy, panvu, spodnú časť chrbta, celej chrbticu, lopatky, ramená, ruky, cez krčnú chrbticu až po hlavu. Postupne ponaťahujeme všetky skrátené svaly a dáme im nový pocit pre ich správne fungovanie. Naše telo začneme vnímať ako dokonalé dielo, ktoré nám môže robiť radosť. Nemusí len bolieť!

Na konci každej aktívnej hodiny príjemne zrelaxujeme. Zrelaxujeme telo, zrelaxujeme myseľ, budeme spoločne dýchať a pracovať s dychom, ktorý nám pomáha uvoľňovať napätie.

Verím, že aj vy budete po našich spoločných hodinách  plní harmónie a zdravia rada sa s Vami podelím o svoje skúsenosti  a zážitky s láskou k pohybu a s úctou k Vám

Hodiny budú bývať každý utorok v čase 18.00 – 19.00. Začíname 6.2.2018.

Cena 4,5 EUR pre členov klubu a 5 EUR pre ostatných.  V prípade záujmu  sa treba zaregistrovať.

PRAVIDLÁ REGISTRÁCIE NA CVIČENIA

1.) Na každú hodinu SA TREBA nahlásiť. Ak sa udejú neočakávané zmeny a nemôžete prísť, je DÔLEŽITÉ sa aj odhlásiť.
2.) Na cvičenia sa nahlasuje NAJNESKÔR do 18.00 hod. deň pred cvičením a to buď osobne na recepcii klubu alebo mailom na recepcia@lighthouseclub.sk. 
3.) Z cvičení sa odhlasuje tiež NAJNESKÔR do 18.00 hod. deň pred cvičením a to buď osobne na recepcii klubu alebo mailom na  recepcia@lighthouseclub.sk
4.) Ak sa účastník nahlási a následne sa na cvičenie nedostaví BEZ TOHO ABY SA ODHLÁSIL  v zmysle bodu 3., pri ďalšom vstupe mu BUDE NEODHLÁSENÁ HODINA NAÚČTOVANÁ.
5.) Na skupinové cvičenia je minimálny počet 5 nahlásených účastníkov. V prípade menšieho počtu bude CVIČENIE ZRUŠENÉ. Informácia o zrušení hodiny bude zaslaná mailom všetkým zaregistrovaným účastníkom najneskôr do 20.00 hod deň pred cvičením.

Veríme, že cvičenia sú súčasťou vášho životného štýlu, predstavujúceho rešpekt k sebe samému aj k cvičiteľovi.  Tieto pravidlá prispejú k lepšej komunikácii a organizovania voľného a pracovného času vás účastníkov a aj nás inštruktorov.
Ďakujeme za porozumenie.

S úctou a láskou,

Aja & Martina

Zanechajte nám svoje myšlienky