Deň otvorených dverí 25.8.2018 pre nových záujemcov o cvičenia

Milí priatelia,

možno stojíte pred rozhodnutím, stať sa členom Lighthouseclubu, alebo iba účastníkom niektorého z cvičení.

Text a fotky sú však často málo k rozhodnutiu, kde a s kým budete tráviť svoj čas. Preto sme pripravili na 25.8.2018 „Deň otvorených dverí“, kedy sa každý bezplatne môže zaregistrovať na ľubovoľné cvičenie, kde si vyskúša inštruktora, cvičenie a priestory.

Registráciu na e-mailovú adresu:recepcia@lighthouseclub.sk, posielajte vždy s názvami hodín, na ktoré sa chcete prihlásiť podľa nižšie uvedeného rozvrhu:

Evka v čase od 8-10 hod predstaví Kaligrafickú jógu pre seniorov 60+.

Maťa v čase od 10-12 hod predstaví Kaligrafický Qi Gong a Kaligrafikcú jógu Basic 2.

Martina v čase od 12-14 hod  predstaví Kaligrafické zdravie pre onkologických pacientov a Kaligrafické zdravie pre uvoľnenie stresu.

Lenka v čase od 14-16 hod predstaví Kaligrafickú gravit jógu pre tehotné a usilujúce sa otehotnieť. Kaligrafickú jógu pre deti.

Kika si vyhradila čas od 16-18 hod, aby predstavila Kaligrafickú jógu pre mamičky.

Sisa uzavrie Deň otvorených dverí v čase od 18-20 hod cvičením Kaligrafickej jógy pre zdravý a šťastný život.

Všetci inštruktori sme absolvovali kurz u zakladateľa kaligrafického zdravia, Majstra Zen Hua Yanga. Cvičenie nás teší, uzdravuje, harmonizuje a radi budeme svoje skúsenosti zdieľať.

V hlavnom menu si môžete inštruktorov vyhľadať, prečítať ich príbeh a spojiť sa s nami cez náš e-mailový kontakt, ak máte záujem. Vedľa nášho mena je odkaz na naše kurzy, kde si môžete o cvičeniach prečítať.

S úctou a láskou tím Lighthouseclubu

Milí priatelia, Kráčam cestou svojho života, žijem svoje príbehy. Niekedy hore a niekedy dolu. S prichádzajúcim vekom stále viac chápem, že extrémy vyčerpávajú a posúvam sa k svojmu stredu. Posúvam sa k pokojnejšiemu žitiu, ktoré ma viac vyživuje. Mením spôsob trávania času, aktivity, ľudí. Urobila som v živote zmeny, aby som zistila, čo ku mne patrí a čo nie je

Zanechajte nám svoje myšlienky