Členská akcia – charitatívny koncert Shantal Pushkaridasi

Milé priateľky,

veľmi ma teší, že sa Lighthouse Clubu podarilo zorganizovať charitatívny koncert Shantal Pushkaridasi Uskutoční sa 9.12.2016.

Po Snatam Kaur budeme mať možnosť spievať mantry so Shantal Pushkaridasi. Počula som osobne jej CD. Nádherná hudba, nádherný hlas. Nielen že si zaspievame, ale v rytme exotiky si tancom uvoľníme jemnú ženskú energiu v nás.

Vstupné na koncert je dobrovoľné a  výťažok bude venovaný na podporu inaugurácie  hinduistického chrámu Sri Swami Vishwanandu v Leviciach.

Po koncerte Vás pozývam na ochutnávku pokrmov Mareka Mráza, s ktorým budete môcť diskutovať.
Čakajú na vás jednohubky s hlivovou paštékou z domácej produkcie, jednohubky,,MUHAMARA“ (arabská pomazánka, granátové jablko, vlašské orechy, pečená paprika), tekvicové karbanátky, kari omáčka s kokosovým mliekom a čerstvým koriandrom, bulgur ,,TABULEH“ veľa zeleninky atď.

Veľmi sa teším našu členskú akciu spojenú s týmto koncertom.

S úctou a láskou
Martina

shantal-pushkaridasi-plagat

Milí priatelia, je to krásne, aký je život farebný. Istú dobu sa veci daria, človek sa smeje, raduje, má hojnosť a je spokojný. Potom príde druhá vlna a zoberie všetko, aby vyprázdnila miesto pre niečo nové, čo sa začne plniť. A presne takto to bolo aj v mojom živote. Mala som tridsaťosem rokov, keď v mojom živote nezostal kameň na kameni.

Zanechajte nám svoje myšlienky