Balíček „Kompletného jarného detoxu“ od Lighthouseclubu v čase od 5.3. – 19.3.2019

Milí priatelia,
Lighthouseclub pripravil pre Vás Jarný detoxikačný program. Netreba letieť na Srí Lanku, do Indie, či na iné ozdravné miesto, brať si dovolenku, ak si to nemôžete práve teraz dovoliť. Ak však vnímate dôležitosť a zodpovednosť starostlivosti o zdravie, ponúkame vám balíček komplexného detoxu (očisty) tela, duše a mysle v Lighthouseclub-e. Stačí si denne počas 2 týždňov vyčleniť čas pre seba, pre svoje telo, dušu a odľahčiť ich od všetkého nepotrebného. Počas 14 dní vynechať všetky fyzicky a mentálne náročné aktivity, a fungovať v režime iba potrebných aktivít.  Komplexne by ste sa tak počas 14 dní pripravili príchod jari. Odľahčili sa, rozsvietili zvnútra, doplnili novou energiou.
Program začne 5.3.2019 a skončí 19.3.2019.
Čo balíček zahŕňa:
  1. Vstupnú a výstupnú diagnostiku v spolupráci s fytoterapeutom a terapeutom TČM, Ladislavom Filom, s ktorým vytvoríte detoxikačný program stravy na 14 dní, ušitý na vašu mieru. Podľa tradičnej čínskej medicíny ale aj múdrosti slovenskej, nie každý môže prejsť akýmkoľvek detoxikačným programom. A to si prejdete práve s našim odborníkom: Každý sme totiž iný. Diagnostikou začneme a aj skončíme 2 týždňový program. Diagnostiky budú v trvaní 120 minút.
  2. Cvičenia zamerané na detoxikáciu tela a mysle. V rozvrhu si nájdete vhodný čas a  zapojíte sa do vnútorných cvičení podľa vašej chuti. Aj každý deň, ak to tak cítite. Vybrať zo širokej ponuky liečivých cvičení si môžete tu: Rozvrh cvičení
  3. BEMER terapia – každý deň počas 14 dní v čase, ktorý si dohodnete. Bemer je lekárske elektromagnetické zariadenie. Upravuje vazomotickú aktivitu srdcovo-cievneho systému. Doktor Reiner Klopp, ktorý vedecky potvrdil, že v ľudskom tele sa nachádza 120000 km ciev, z čoho 74% tvoria mikrovlásočnice, priniesol tak do medicíny fakt o dôležitosti mikrocirkulácie. Zlepšením mikrocirkulácie, ktorej hlavná časť je práve v našich orgánoch, nervovom, imunitnom, endokrinnom systéme, dokážeme otvoriť uzatvorenú cirkuláciu, detoxikovať ju a tým zlepšiť zdravotné ukazovatele. Dĺžka trvania terapie je 40 minút denne.
  4. Auyrvédska masáž tela a hlavy – Ayurvéda má výborné výsledky pri liečení ochorení nervového systému a chronických ochoreniach. Pracuje s teplými olejmi, čím cez pokožku, ktorá je našim najväčším dýchacím orgánom, uvoľňuje toxíny a zlepšuje činnosť nášho najväčšieho dýchacieho orgánu a tým aj činnosť mozgu, ktorý je je od kvality a kvantity kyslíku najviac závislý. Trvanie 1 masáže 1 hodina 20 minút. Možnosť sa objednať v utorky a piatky.
  5. Qi Nej Tsang masáž – hĺbková masáž brušnej dutiny. Hĺbkové uvoľnenie nervého systému a obnovenie meridiánov našich orgánov. Ide o energetickú masáž. Možnosť sa objednať v utorok 19.3.2019.
  6. Aromaterapia – v trvaní 60 minút si prejdete aromatické oleje, a na základe výsledku vašich reakcií na vône, sa dopracujeme k emocionálnej téme, ktorá by mala byť súčasťou duševného detoxu, čiže emocionálnej očisty nielen používaním samotného oleja, ktorý si budete môcť zakúpiť, ale hlavne pochopeniu emocionálnej reakcie, ktorá je pre vaše zdravie deštrukčná a počas 14 dní sa vedome budete pozorovať práve pri tejto téme.
  7. Sučasťou ceny bude detoxikačný čaj 12 byliniek, pripravený pánom Filom, pitie ktorého 3x denne pomôže procesu detoxikácie. Obdržíte taktiež Ayurvédske bylinky na detoxikáciu hrubéo čreva (Triphala/Trikatu), bez očisty ktorého je začatie akéhokoľvek detoxu zbytočné, lebo sa uvoľnené toxíny vrátia späť.
  8. ERI terapia – základný screening psychického stavu, odhalenie psychosomatických vzorcov správania. Trvanie terapie 60 minút. Je súčasťou iba balíčku „Jarný detox luxus“.

Jarný detox luxus – balíček detoxikačných procedúr zahŕňajúci – Vstupnú a výstupnú diagnostiku, 6 detoxikačných cvičení minimálne a viac, 14 bemer terapií, 2 ayurvédske masáže tela a hlavy, 1 čínsku masáž Qi Nej Tsang, 1 Aromaterapiu, ERI terapiu.

CENA balíčku: 550,- Eur

Jarný detox štandart – balíček detoxikačných procedúr zahŕňajúci – Vstupnú a výstupnú diagnostiku, 4 detoxikačné cvičenia minimálne, 7 bemer terapií, 2 ayurvédske masáže tela a hlavy, 1 čínsku masáž Qi Nej Tsang, 1 Aromaterapiu.

CENA balíčku: 300,- Eur

V prípade záujmu sa hláste do 18.2.2019 na telefón 0903593777. Ak máte záujem o balíček na mieru, na osobnom stretnutí je možné dohodnúť.
S úctou a láskou
Martina Zaťková

Zanechajte nám svoje myšlienky