AYURVÉDSKA KLINIKA – Diagnostika, masáže, detoxikácia, liečba…

Milí priatelia,
pozývam vás na diagnostiku, masáže, detoxikačné a liečebné kúry s Tribhangom, ktorá bude v piatok 17.2.2017 (termíny každú hodinu). Čo na vás čaká?

  • Diagnostika – liečiteľ, Tribhanga Dás, Vás môže diagnostikovať ako je to bežné v Indii tisíce rokov, spôsobom astha-vidyá paríksha, osemstupňovou diagnostikou podľa tepu, jazyka, očí, akupresúrnych bodov. Určí zdravotný stav, príčinu chorôb a problémov. Diagnostika trvá hodinu a je v nej zarátané určenie diagnózy, predpis liekov, spôsob terapie, životospráva a návrh diétneho jedálnička.. Cena 60 EUR / 60 min.
  • Abhyangam (olejová masáž) – olejová masáž celého tela liečivými olejmi priamo z Južnej Indie, ukľudňuje a  rieši bolesti chrbta a končatín. Cena 30 EUR, trvanie 60 min.
  • Akupunktúra/ akupresúra –  cena 35 EUR, trvanie 60 min.
  • Hirudoterapia  –  liečba pijavicami pomáha liečiť vysoký tlak, kožné problémy, hemoroidy, kŕčové žily, trombózu, vredy. Pijavice omladzujú pokožku a prečisťujú krv tým, že do tela vpúšťajú vyše 100 liečivých látok. Trvanie podľa závažnosti, cena 9 EUR / kus pijavice + 30 EUR terapia
  • Pinda churna sveda –  vtĺkanie bylinných práškov vankúšikmi priamo do tela uvoľňuje stuhnuté svalstvo a rozpúšťa spazmy. Cena 35 EUR/ hodinu.

V prípade záujmu je potrebná rezervácia a objednávka termínu formou SMS na čísle 0903 593 777, alebo
e-mailom na: zatkova@lighthouseclub.sk.  Je potrebné si priniesť vlastnú plachtu.

Teším sa na vás, Martina

Zanechajte nám svoje myšlienky