4-dňový pobyt v nádhernej prírode s jogou – Horský ranč pri Novej Bani

Milí priatelia,
pozývam Vás na 4 – dňový pobyt na horskom ranči pri Novej Bani v termíne 22.6. – 25.6.2017 (štvrtok – nedeľa).

Ranč je obklopený krásnou prírodou. Budeme mať 4 dni a 3 noci na to, aby sme sa venovali len tomu, čomu sa budeme chcieť venovať. Čas môžete tráviť prechádzkami v prírode, v blízkosti zvierat (kone, psy, mačky, vtáčiky…), ranným cvičením jogy so mnou, kúpaním sa v drevenej  kadi z fínskej borovice, vychutnávaním bio vína v štýlovej klenbovej pivničke, účasťou na zaujímavých workshopoch – Feng Suej či arteterapie – kreslením mandál.

Všetko bude na dobrovoľnej báze, rozhodnete sa každá sama. Nebude to organizovaný zájazd s presným programom pre každého. Bude to výlet, kde si každý zvolí svoje preferencie. Cieľom nie je robiť to, čo musíme, ale to, čo nám robí radosť. Vtedy sa spojíme sami so sebou a cítime sa šťastní a plní vitality.  Všetko bude pre každého tak, ako to sám chce a cíti vo vnútri.

Organizačné informácie:
Termín: 22.6. – 25.6.2017 (štvrtok – nedeľa), odchod  vo štvrtok 22.6.2017 o 8 hod z parkoviska pri Mc Donalde.
Doprava: autami. Cena dopravy 15 EUR / osobu (tam aj späť)
Vzdialenosť: cca 110 km (1 hod a 20 min)

Cena pobytu:
Povinná platba:
Ubytovanie na 3 noci: 58 eur / osobu. Platí sa pri registrácii, prevodom na účet – platí sa pri registrácii na účet IBAN: SK6211000000002940009151, VS 22062017, do poznámky poprosíme meno.
Dobrovoľná platba: je na vašom rozhodnutí, ale je potreba to nahlásiť  pri registrácii mailom na  zatkova@lighthouseclub.sk.
Strava: plná penzia (vegetariánska strava, varená z lokálne vyprodukovaných potravín), 19 EUR/deň/osobu. Celkom na 3 dni je to 57 EUR.  Platí sa na mieste v hotovosti.

Ostatné aktivity:
Workshop arteterapie – maľovanie mandál – 5 EUR / osobu
Workshop Feng suej – 5 EUR / osobu
Cvičenie jogy s Martinou – 5 EUR / osobu / cvičenie. Cvičenia budú vždy ráno. Podložky budú k dispozícii.
Pobyt je otvorený pre ženy i pre mužov.

V prípade záujmu je potrebná registrácia formou SMS na čísle 0903 593 777, alebo e-mailom na: zatkova@lighthouseclub.sk

Milí priatelia, Kráčam cestou svojho života, žijem svoje príbehy. Niekedy hore a niekedy dolu. S prichádzajúcim vekom stále viac chápem, že extrémy vyčerpávajú a posúvam sa k svojmu stredu. Posúvam sa k pokojnejšiemu žitiu, ktoré ma viac vyživuje. Mením spôsob trávania času, aktivity, ľudí. Urobila som v živote zmeny, aby som zistila, čo ku mne patrí a čo nie je

Zanechajte nám svoje myšlienky