7.4.2019 – 4 hodinový workshop pre onkologických pacientov

PRE KOHO? pre onkologických pacientov, ale aj pre tých, ktorí ich sprevádzajú počas ochorenia. Pre tých, ktorí hľadajú prevenciu a možnosť zmeny DNA. Pre tých, ktorí chcú vyzdravieť a nehľadajú rýchlu a ľahkú cestu, ale pravdivú a potrebnú cestu pochopenia a vyzdravenia.
KEDY? 7.4.2019 v čase od 9 – 13 hod ( prestávka od 11-11,30 hod)
KDE? DK SERED , súčasť AVATARFESTU
KTO povedie workshop? Certifikovaná žiačka Majstra Zen Hua Yang – Martina Zaťková spolu s ďaľšími jeho certifikovanými inštruktormi Evkou, Sisou a Maťou.
KTO bude hosť podujatia? Janka Božoňová, ktorá bude workshop sprevádzať živou hudbou, ktorej liečivé frekvencie budú muzikoterapiou.
ČOMU SA BUDEME VENOVAŤ?
1) zlepšenie okysličenia tela zvýšením jeho kapacity vo vnútri
2) zlepšením cirkulácie krvi hlavne na miesta, postihnuté ochorením
3) zníženie strachu napojením sa na seba samého a vypnutím nervového systému. Práve táto časť bude v spolupráci s liečivou hudbou.
ČO SI TREBA PRINIESŤ? Treba byť v pohodlnom a voľnom oblečení vhodnom na praktikovanie liečivého dychu, vnútorných cvičení. 500 ml teplej čistej vody. Niečo na zahryznutie ( ľahké a vegánske). Podložku na cvičenie, alebo môže byť deka. Malá poduška pod hlavu. Vreckovky.
Rakovina nie je nepriateľ. Rakovina oslabuje telo a myseľ, aby cez oslabenie imunitného systému, nás pomalila, viedla nás dovnútra, k počúvaniu seba samého. Učí pokore cez bolesť, lebo silný nervový systém a EGO zatvára cestu cez pokoru k láske. Strata rešpektu k vlastnej duši môže spustiť chorobu a bez získania opätovného rešpektu k sebe samým, liečenie nemôže nastať. Človek dokáže vytvoriť v sebe podmienky, kedy imunitný systém trpí. Srdce sa stáva sluhom a na trón sa posadí mozog. Prestáva sa veriť  srdcu,  duši a začína sa veriť mysli. Stráca sa v živote harmónia, cit, komunikácia s dušou. Toto všetko ochorie a funguje deštrukčne. Bunky nie sú šťastné, a s pocitom utrpenia pri apoptóze odovzdávajú túto informáciu ( peptidy) bunkám novým. Proces beží roky, až bunky, tkanivá, orgány sú nefunkčné, zlé = rakovinové.
Cesta von však nepôjde cez násilné zmeny odporúčané kýmkoľvek zvonku. Telo je domov duše. Tým, že nasilu sa do neho začnú dávať nové potraviny, bylinky, koncepty životného štýlu cez hlavu….. sa podstata ochorenia, a jeho hlboká a dlhodobá príčina nezmení.
Všetko, čo sa prijíma zvonku, musí totiž duša akceptovať a vpustiť dnu. Pri rakovine často príde k odpojeniu spojenia s dušou a je ťažké cítiť správny smer, keď vnútorná navigácia nefunguje. A tak sa tlačí a vytvára napätie a stres z častých zmien v dôsledku strachu a paniky z ochorenia. Je potrebné obnovit komunikáciu nie cez príkazy, ale cez rešpekt a následne v láske dovoliť procesu aby sa spustil a veriť svojej duši, veriť sebe zvnútra a vo vnútri.
Počas 4 hodin sa môžete naučiť, ako dýchaním otvoriť svoje telo, oddeliť červené krvinky, aby ste vo vnútri zvýšili kapacitu kyslíku.
Ako vibračným cvičením vypnúť myseľ a začať cítiť telo.
Pomalými pohybmi prepojiť dych a pohyb tak, aby ste preciťovaním vlastnej energie začali uvoľňovať súcit automaticky. Zmeníte vnútornú chémiu na súcit k sebe samému. Súcit je láska bez podmienok. Koľko je viete dať sebe, toľko sa môžete zvnútra liečiť.
Je potrebné obnoviť komunikáciu s dušou. Upokojiť červené krvinky, dodať si zvnútra pocit lásky, pokoja, a ten pri vnútornom cvičení roznášať po tele.
Nepôjde o workshop, kde budem potvrdzovať, či vyvracať iné koncepty spojené s liečením rakoviny, či dávať falošné nádeje. Cieľom nie je poskytnúť náhradu za chemoterapiu, či ine lekárske postupy. Každý ochorie z inej príčiny a potrebuje prejsť inú cestu. Workshop je spojení sa zo svojim vnútrom ( s podvedomím), prijatím toho, čo ste si tam rokmi uložili, odpustení sebe pomocou hlbokého súcitu. Toto všetko bez slov, zo zavretými očami jednoduchými cvikmi, ktoré ma naučil môj Majster. Workshop je o skutočnej zmene, ktorú nepotrebujete logicky pochopiť, ale ktorej sa potrebujete otvoriť. Naučíte sa otvárať srdce nie nasilu a rýchlo, ale budete budovať dôveru pomaly a pevne a trvalo. To všetko pri živých vibráciách liečivej hudby.
Možno prídu aj ľudia, ktorí so mnou zmenami prešli a zazdieľajú prežité. Viem, že to funguje, či je to ale pre vás tiež, musíte zistit sami na vlastnom tele.
Pozývam vás s úctou a láskou
Martina
Pozrite si film z môjho workshopu s Majstrom v septembri 2018 na inšpiráciu: