31.8.-7.9.2019 sme pripravili 8-dňový ozdravný pobyt ticha pri chorvátskom mori vo Vile Lighthouse

Milí priatelia,
tak predsa bude more aj v roku 2019. Posledný pobyt na Sardínii bol pre mňa napriek posezónnej dobe a tichšiemu ostrovu hlučný. Pre mňa jóga, mantra, výživa duše znamená prestať chodiť von a rozptylovať sa vonkajšou zábavou a hlukom. Znamená to spočinúť v kráse vytvorenej bohom, vidieť vychádzať slnko, spočinúť pri hudbe ticha, pri spojení s vlastnou krásou vnútra a moje podstaty. Dlho som čakala a hľadala. Zdá sa, že som našla.
Vila Lighthouse – rekonštruovaný maják na úplnej samote.
Ozdravný pobyt ticha v Chorvátsku prichádza v roku 2019 v termíne od 31.8.-7.9.2019
Ako to opisujú majitelia? Čaká nás – unikátna skúsenosť. Užijeme si krásu prírody, kryštálového azúrového more, kde v tejto bezstresovej zóne vymeníme nás každodenný život. Žiadny hluk, prechádzky po pobreží, čistý svieži vzduch, ktoré budú benefitmi pre naše zdravie. Nie je tam wifi sieť. Malé mestečko Istrie Rakalj je kúsok cesty autom od villy (cca 5 km) – najbližšia civilizácia.
VZDIALENOSTI:
Pláž: 10 m
Letisko: 50 km – Pula

Reštaurácia: 5 km – Koromačno, 15 km Trget

Obchod: 5 km – Koromačno

Tento pobyt je celkom pre 8 ľudí a voľných miest je momentálne  6. Je vhodný pre všetkých, ktorí nemajú očakávania a radi by sa oddali tichu a malej spoločnosti rovnako zmýšľajúcich ľudí. Je vhodný pre ľudí, ktorí už svoje EGO a neustálu potrebu mať veci tak, ako to oni chcú, už spracovali natoľko, že si dokážu predstaviť dovolenku na mieste, o ktorom nič nevedia okrem fotiek, a príchodom na mieste sú schopný prijať všetko tak, ako to príde. Ticho vychádza z pokoja a vnútorného mieru. Ak sa prejaví jeho opak, netreba to vyživovať:) Ubytovanie bude v izbách po 2 ľuďoch. Kuchynka nie je veľká a budeme si variť tak, že sa pred odchodom určí jedálny lístok a stanovia služby. Každý deň nakúpi a navarí 1 osoba pre všetkých.
Ako môže vyzerať program? Je totiž opäť dobrovoľný.
Ráno začneme s východom slnka motlitbou, cvičením, plávaním. Raňajky pripraví osoba s danou službou. Voľný čas je možné venovať opaľovaniu, čítaniu, hraniu spoločenských hier, prechádzke, či inej obľúbenej aktivite na mieste. Neskorý obed pripravený osobou zo službou v daný deň sa posilníme pred večerným obradným satsangom a rituálom prírody. Každá z nás totiž jeden večer po satsangu bude mať obrad vďaky tak, ako to cíti, pri podpore  a rešpekte všetkých ostatných.
Cena: 700,- EUR / osoba na 8 dní vrátane cesty.
V cene je zahrnuté: ubytovanie vo Vile, doprava autom, poistenie vily proti poškodeniu, ranný a večerný program s Martinou (cvičenie, satsang), jedna spoločná večera s Martinou v lokálnej reštaurácii.
V cene nie je zahrnuté: strava. Každý účastník má jeden deň službu, kedy nakúpi a pripraví raňajky a neskorý obed pre všetkých 8 osôb v zmysle dohodnutého jedálneho lístku.
Teším sa na tento pobyt s vami s radosťou dieťaťa.
S úctou a láskou Martina