Dance of Soul priniesol k jari nové modely a farby z 96% organickej BIO bavlny.

Ahojte priateľky,
Dance of Soul prináša kolekciu oblečenia na voľný čas z 96% organickej BIO bavlny v pestrých farbách, aby sme podporili na jar energiu, ktorá chýba.
Ako komunikujú farby a čo vraj podporujú?
Čierna – farba smútku. Absencia svetla. Na ľudí pôsobí deprimujúcu.
Biela – čistota a nevinnosť. Radi ju nosia ľudia otvorení a úprimní.
Červená – váseň života. Povzbudzuje a odháňa únavu. Treba však opatrne, môže vyvolať agresivitu a negatívne emócie.
Zelená – farba prírody, zdravia, života. Súlad medzi duchom a telom.
Ozdravné a upokojujúce účinky.
Ružová – symbol jari a lásky. Predstavuje sentimentalitu a priateľstvo. Tlmí emócie a pôsobí proti hnevu.
Modrá – reprezentuje dôveru, vyváženosť, pohodu. Vyrovnáva energetickú hladinu. Mierni v nás nepokoj. Modrá prináša kvalitný spánok.
Oranžová – farba osvietenia. Povzbudivá, energetická, vyvážená. Vyvoláva pocity radosti a šťastia.
Žltá – farba optimizmu a vitality. Rozvíja naše sebavedomie. Oslobodzuje od strachu.
Fialová – pôsobí ukľudňujúco aj znepokojujúco. Je kombináciou teplej a studenej farby. Symbolizuje duchovno a mystiku. Je vhodná pre kreatívnych ľudí a ľudí, ktorí sa radi vzdelávajú.
Sivá – farba vyčerpanosti, pochybností, smútku a obáv. Je dobré kombinovať ju s krikľavou farbou. Vyjadruje tichú a jemnú povahu. Môže pôsobiť negatívne. Farba pre mľkvych, úprimných, nevtieravých a nenásilných ľudí.
Hnedá – farba pôžitku. Noste ju ak sa cítite unavení či vyčerpaní.
Tyrkysová – farba náklonnosti. Harmonizuje telo a ducha. Spája s vyšším Ja a vhodná na meditácie. Podporuje živelnosť a sebadoveru. Očisťuje organizmus.
Indigová – symbol hlbokej a nenaplnenej lásky. Farba rozumu, mystiky a zdravia.
Zlatá – symbol svetla, vznešenosti, optimizmu, hojnosti. Dodáva energiu. Transformuje poznanie a pochopenie. Značí úspech, pravdu a spája s čistými vibráciami.
Čerpala som od autorky článku Aurory Artemi v časopise Zmena. Či to tak máte aj vy? To neviem:) To, že farby energiu majú, to je fakt, iba každý to má možno podľa seba. Nie je podstatné, či to tak máte aj vy. Podstatné je, či ste sa niekedy nad týmto zamysleli a či ste spoznali, ako farby pôsobia na vás? Lebo to zmysel má, a farby môžu byť pre vás posilňujúce, alebo naopak, ak ste príliš konzervatívny vo farbách a nehráte sa s nimi podľa toho, ako cítite a vnimate svoj svet, môžu byť negatívne, zväzujúce, či utlmujúce našu momentálnu energiu.
Ako si to vybrali niektoré dievčatá v klube? Zopár z nich dovolilo fotky, ďaľšie budeme pridávať ako jarnú inšpiráciu, ako to oni momentálne cítia TU ( a vy ak máte chuť niečo vyskúšať a potom možno aj zakúpiť, zavolajte na moje číslo 0903593777):
S úctou a láskou
Martina

Zanechajte nám svoje myšlienky