Yin Yang oleje

Milí priatelia,

ponúkame vám unikátne Yin Yang oleje:

Yin-Yang starojaponský rastlinný olej – ide o 100% rastlinný výťažok získaný čistou destiláciou zvláštnej odrody mäty arvensis, tzv. mäty japonskej, ktorá rastie výlučne len na úrodných sopečných pôdach v Japonsku.  Na získanie jedného litra je potreba približne 45 kg čerstvo zozbieranej rastliny, ktorá je destilovaná tou najšetrnejšou metódou.

Pôsobí upokojujúco, ale pri únave, bolestiach hlavy a stuhnutej šiji zároveň osviežujúco.  Môžete s ním masírovať natiahnuté svalstvo, potierať bolestivé kĺby a unavené nohy. VIAC INFORMÁCIÍ

 

Yin-Yang čínsky bylinný olej – ide o 100% čistý bylinný extra silný výťažok z 13-tich liečivých bylín a rastlín. Je charakteristický svojim hrejivým účinkom. Je vyrobený z 13 účinných bylín a rastlín: citrónová tráva, rozmarín, eukalyptus, borovica lesná, fenykel, klinček, levanduľa, mäta pieporná, šalvia, anýz, mäta roľná, borovica horská, smrekové ihličie.

Vlastnosti: hreje, upokojuje a uvoľňuje, odpudzuje hmyz. Je bez alkoholu, prídavných látok, chémie, chlorofylu, umelých vonných aróm, farbív, gáfru a konzervačných látok. Ide o 100% čistý bylinný destilát, ktorý je určený len na vonkajšie použitie, nesmie sa užívať vnútorne! VIAC INFORMÁCIÍ

 

Ceny rôznych balení olejov sú nasledovné:
50 ml  – 40,80 EUR
10 ml – 22,80 EUR
2,5 ml – 2,45 EUR

Oleje sa dajú zakúpiť v klube. V prípade záujmu či otázok  nás  kontaktujte mailom na zatkova@lighthouseclub.sk, prípadne na terapie@lighthouseclub.sk.

Lighthouse club tím

Zanechajte nám svoje myšlienky