NOVINKA!! Hodiny Ashtanga jogy s Ajou Šarvajcovou – začíname už 5.3. 2018

Milí priatelia,

sme veľmi radi, že vám môžeme ponúknuť hodiny ashtanga jogy pre začiatočníkov! Povedie ich skúsená lektorka Aja Šarvajcová (už v našom klube vedie hodiny Jogy pre zdravie.)

Toto je jej pozvánka 🙂

Ashtanga joga je tradičným štýlom jogy. Synchronizuje dych s progresívnou sériou postojov (ásan) a tento proces vytvára intenzívne, vnútorné a bohaté teplo, čistiaci pot, ktorý detoxikuje naše svaly a vnútorné orgány. Výsledkom je zlepšenie krvného obehu, ľahké telo a pokojná myseľ. V našom tele je všetko prepojené – preto očista tela od toxínov má vplyv aj na stav psychiky – odstraňujú sa blokády psychické i duševné a zlepšuje sa celkové prúdenie energie.

Na našich spoločných hodinách sa budeme zoznamovať s ashtanga jogou ako celkom. Budeme ňou žiť a vpúšťať si ju do života. Našimi prvými krokmi budú terapeutické ásany Primary Series (prvej série), ktoré spojíme s dychom a koncentráciou. Pomalými krôčikmi budeme postupne prechádzať celou sériou a zoznamovať sa s ďalšími krokmi ashtanga jogy.

Nič čo stojí zato, nejde zo dňa na deň a taká je joga, je to cesta na celý život.

Hodiny sú naplánované na pondelky a štvrtky v čase 16.45 – 18.00 v Lighthouse clube. Začíname 5.3. 2018.

Cena 4,50 EUR pre člena klubu, 5 EUR pre nečlena.

Registrácia je nutná formou SMS na 0918  645 230 alebo  0903 593 777, alebo  emailom na terapie@lighthouseclub.sk, prípadne na zatkova@lighthouseclub.sk.
Tešíme sa na Vás,

S vďakou a úctou
Aja

Zanechajte nám svoje myšlienky